جهت اطلاع از تعرفه بیمارستان‌ها و مراکز درمان تماس بگیرید

02126642857-09129593778
 
شیر‌دهی

شیر مادر مقوی‌ترین شیر برای نوزاد است. حال اگر نوزاد زودتر از موعد مقرر بدنیا آید نیاز او به تغذیه با شیر مادر چندین برابر خواهد بود . این در حالی است که این کوچولو بدلیل عدم رشد کافی حتی مکیدن نوک پستان مادر را نمیداند و اگر هم بداند، عضلات دهان و فک او قادر به این کار نبوده و زود خسته میشوند . مفهوم اینکه زحمت مادر چندین برابر است .

 شیردهی باعث افزایش میزان سلامتی مادر، کاهش هزینه مراقبت‌های پزشکی، رشد مطلوب نوزاد و پیشگیری از عوارض ناشی از فقدان آن میشود .

(( Bestlife بست لایف تنها برند تخصصی تولید ملزومات مخصوص رشد تکاملی نوزاد نارس و بخش NICU ))

سازمان بهداشت جهانی و آکادمی پزشکی اطفال آمریکا بر ارزش بالای شیردهی برای مادر و کودک تأکید نموده و حتی

تغذیه انحصاری کودک با شیر مادر تا شش ماهگی و بعد از آن شیردهی به همراه غذاهای دیگر را برای حداقل یک‌ سال و تا دو سال و بیشتر پیشنهاد می‌کنند .

وزن پایین نوزاد نارس ، استرس و نگرانی و ضعف مضاعف مادر و حتی پدر در موجه شدن با این پدیده ، تغذیه بسیار سخت ،زمان بر و فرسایشی این کوچولو دلایلی کافی است تا تهیه سریع ملزومات کمک کننده به شیر دهی از جمله بالشت مخصوص این گروه از نوزادان از اهمیت خاصی برخوردار گردند .

(( Bestlife بست لایف تنها برند تخصصی تولید ملزومات مخصوص رشد تکاملی نوزاد نارس و بخش NICU ))

لباس شیر دهی حرفه ای، لباس راحت پوش و بسیار کوچولو نوزاد نارس کم وزن، لباس مراقبت آغوشی پدر و مادر  کی ام سی و کی اف سی کی ام سی و کی اف سی ، بالشت شیر دهی نوزاد نارس ، آشیانه ( نست جهت پوزیشن دهی) ، عروسک هشت پا درمانی ( اختاپوس ) ، پتوی نید کپ ، کلاه نید کپ نید کپ و سایر ملزومات مرتبط .

جهت کسب اطلاعات بیشتر از مقالات و نکات علمی جمع آوری شده توسط متخصصین و نمایندگان علمی ما بهره مند شوید :​

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)
سبد خرید
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من