جهت اطلاع از تعرفه بیمارستان‌ها و مراکز درمان تماس بگیرید

02126642857-09129593778
 
سلام بابا

Bestlife بست لایف به همه تازه پدران تبریک میگوید . لازم است برای ایفای نقش پدری کاملا آماده شده باشید حتی اگر نوزادتان زودتر از موعد متولد شود . نه ماه انتظار شاید خیلی کوتاه تر باشد چرا که بعضی کوچولوها کمی عجولند . اونها رو اصطلاحا نوزاد زودرس ، نوزاد Perterm و یا حتی نوزاد Premature می نامند.

(( Bestlife بست لایف تنها برند تخصصی تولید ملزومات مخصوص رشد تکاملی نوزاد نارس و بخش NICU ))

پدران مسئولیتهای زیادی در آماده‌سازی برای ورود نوزاد خود به دنیا دارند و در مورد این گروه از نوزادان به مراتب مسئولیت سنگین تری متوجه آنهاست . تهیه لباس نوزاد نارس یکی از پر درد سر ترین امور است .

لباس راحت پوش و بسیار کوچولو نوزاد نارس کم وزن، بالشت شیر دهی نوزاد نارس ، آشیانه ( نست جهت پوزیشن دهی نوزاد ) ، عروسک هشت پا درمانی ( اختاپوس ) ، پتوی نید کپ ، کلاه نید کپ و سایر ملزومات مرتبط ، از جمله الزاماتی است که پدر نوزاد نارس باید در کوتاه ترین زمان ممکن تهیه و در راستای انجام روشهای تکاملی و رشد فرزند کم وزن و بسیار کوچک و ضعیف خود در اختیار کادر درمان و یا مادر قرار دهد .

مسئولیت بخشی از تکامل نوزاد نارس نیز متوجه عملکرد پدر است که آن را مراقبت آغوشی نوزاد مینامند و با استفاده از لباسهای مخصوص KFC به معنای مراقبت کانگورویی پدر انجام میگردد . اینها تنها بخشی از تفاوتهای پدرانی است که بصورت کاملا غیر قابل پیش بینی با پدیده زایمان نوزاد زودرس همسر خود مواجه میگردند .

(( Bestlife بست لایف تنها برند تخصصی تولید ملزومات مخصوص رشد تکاملی نوزاد نارس و بخش NICU ))

جهت کسب اطلاعات بیشتر از مقالات و نکات علمی جمع آوری شده توسط متخصصین و نمایندگان علمی ما بهره مند شوید :​

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)
سبد خرید
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من