Demo

شرکت طراوت افق زندگی

شرکت طراوت افق زندگی از سال 1396 فعالیت خود را در حوزه محصولات آسایشی – درمانی نوزاد و مادر با تمرکز موثر بر نوزادان زودرس آغاز نموده است  . این شرکت با شناسایی اقلام مورد نیاز جهت رشد تکاملی نوزاد نارس (در منزل و مراکز درمان)  با خلق نام تجاری BEST LIFE مبادرت به تولید و عرضه محصولات فوق نمود . در حال حاضر مراکر درمانی بسیاری در سراسر کشور جزء استفاده کنندگان محصولات بست لایف میباشند و والدین نیز پس از ترخیص نوزاد از مراکز درمان با نظر پزشکان و سایر متخصصین، به تداوم استفاده از محصولات این شرکت توصیه میشوند.

دانش NIDCAP

برنامه مراقبت و ارزیابی رشد فردی نوزادان (NIDCAP) یک فلسفه مراقبت است که رویکردی فردی، مبتنی بر رابطه و خانواده را اتخاذ می کند که بر کودک تمرکز دارد. مراقبت از نوزادان به روش تکاملی بصورت( Newborn Individualized Developrnental Care and Assessment Program NIDCAP) باعث بهبود قابل توجه پیش آگهی زودرس و دیرس در این گروه از نوزادان میگردد.نوزادان ایکه با این روش مراقبت کردند مدت اقامت کوتاه تر در بخش و ابتلا کمتری به بیماری مزمن ریه خواهند داشت .

0
مراکز تحت پوشش
0
مراکز تحت پوشش
0
مراکز تحت پوشش
0
مراکز تحت پوشش

حامیان علمی BEST LIFE

جدیدترین مقالات علمی و آموزشی

فروشگاه BEST LIFE

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من